۲۹ خرداد ۱۴۰۱

پیام تبریک انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات به مناسبت برگزاری یازدهمین دوره انتخابات انجمن جامعه شناسی ایران

رییس انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات با صدور پیامی ضمن تبریک برگزاری یازدهمین دوره انتخابات انجمن جامعه شناسی ایران؛ از زحمات و خدمات هیات مدیره سابق این انجمن قدردانی و انتخاب اعضا هیات مدیره جدید انجمن جامعه شناسی را تبریک گفت.
در متن پیام دکتر هادی خانیکی، رییس انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات آمده است:

 

جناب آقای دکتر سید حسین سراج زاده

رئیس محترم هیات مدیره انجمن جامعه شناسی ایران

باسلام و احترام؛

اکنون که با برگزاری و انجام انتخاباتی شایسته و سالم دوره مسئولیت دشوار پر بار و افتخار آمیز جنابعالی و همکاران گرانقدر هیات مدیره پیشین به پایان رسیده است، وظیفه می­دانم که مراتب تقدیر و سپاس هیات مدیره و اعضای انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات را تقدیم دارم. نهاد معتبر و موثر انجمن جامعه شناسی ایران با هدایت و مدیریت علمی، مدبرانه و شجاعانه شما در این سالها گام­هایی بلند و استوار به پیش برداشت و انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات نیز مفتخر بود که  توانست با برخوردای از مستحکم ترین روابط میان انجمنی در کنار شما و همکاران محترم باشد.

خوشحالیم که حسن ختام فعالیت ارزنده این دوره از مدیریت و هیات مدیره محترم برگزاری پنجمین همایش ماندگار کنکاش­های مفهومی و نظری درباره­ی جامعه ایرانی بوده که بی شک بخشی از ادبیات موثر علوم اجتماعی مساله محور در وضعیت پیچیده و حساس امروز ایران عزیز خواهد بود.

خواهشمند است مراتب خرسندی عمیق و تبریک صمیمانه انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات را از انتخاب اعضای جدید و شایسته­ی هیات مدیره به یکایک آنان ابلاغ فرمائید.

ما همچون ادوار گذشته به عنوان نزدیک­ترین انجمن علمی در کنار انجمن جامعه شناسی ایران و اعضا هیات مدیره جدید آن خواهیم بود و همراه با هر گونه همکاری لازم در مقام «عضو حقوقی آن انجمن» نیز  آماده قبول مسئولیت­های جدید هستیم.

 

با احترام

هادی خانیکی

رئیس انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *