۲۶ تیر ۱۴۰۱

با همکاری انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات و باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو _ایران انجام می‌شود:

تجلیل از سال‌ها خدمات علمی و اجرایی دکتر مهدخت بروجردی علوی

با همکاری گروه مطالعات روابط عمومی انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات و باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو_ایران به پاس سال‌ها تدریس، خدمات ارزشمند و تلاش دکتر مهدخت بروجردی در حوزه ارتباطات و روابط ‌عمومی مراسم تقدیر و تجلیل از این استاد پیشکسوت در نهمین دوره کنفرانس روابط عمومی و صنعت برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات، مراسم بزرگداشت و تقدیر از خدمات ارزشمند علمی و اجرایی خانم دکتر مهدخت بروجردی علوی روز شنبه یکم مردادماه ۱۴۰۱، ساعت ۱۴:۳۰ در هتل المپیک تهران همزمان با برگزاری نهمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت با موضوع اصلی «روابط‌عمومی صنعت در ایران؛ تجربه‌ها و روندها» برگزار می‌شود.

دکتر مهدخت بروجردی علوی، دانش آموخته علوم ارتباطات، دانشیار و عضو گروه علمی روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی، مترجم، نویسنده و پژوهشگر برگزیده دانشکده و مدیرکل اسبق روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که از ابتدای سال جاری به افتخار بازنشستگی نائل آمده است.

او در سال ۱۳۳۶ در شهر كاشان متولد شد و پس از گذراندن دوره کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی در دانشگاه تربیت معلم، با تاسیس مجدد رشته ارتباطات در دانشگاه علامه طباطبایی به این دانشگاه رفت و به تحصیل در رشته ارتباطات پرداخت و سپس با پایان‌نامه‌ای تحت عنوان «مطبوعات و روشنفکران و جامعه» موفق به اخذ مدرک دکتری خود از دانشگاه آزاد اسلامی شد.

وی از سال ۱۳۷۵ و همزمان با پذیرش در دوره دکترا، تدریس در رشته ارتباطات را آغاز کرد و در سال ۱۳۸۰ عضو هیات علمی دانشکده ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی شد. وی در دانشگاه‌های تهران، صدا و سیما، مرکز مطالعات رسانه‌ها و دانشگاه آزاد اسلامی سابقه تدریس دارد.

در سوابق کاری و مدیریتی او مدیر کلی روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مشاور رسانه‌ای وزیر علوم، عضویت در هیئت موسس انجمن ایرانی مطالعات جامعه اطلاعاتی، و معاونت پژوهشی دانشگاه جامع علمی کاربردی به چشم می‌خورد.

تألیف سه کتاب در حوزه خبرنویسی و ارتباط با رسانه‌ها و شیوه نگارش و ترجمه‌ دو کتاب‌ در حوزه روش تحقیق و روابط عمومی، نگارش بیش از سی مقاله علمی پژوهشی در حوزه رسانه، ارتباطات و روابط عمومی و راهنمایی و مشاوره ده‌ها پایان‌نامه و رساله از دیگر فعالیت‌های او در طول این سال‌ها بوده است.

حضور و ورود به مراسم بزرگداشت خانم دکتر مهدخت بروجردی علوی، استاد بازنشسته روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی برای همکاران، اعضای هیأت علمی، پژوهشگران و‌ دانشجویان ارتباطات و همچنین اعضای انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات، باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو-ایران و انجمن روابط عمومی ایران، انجمن متخصصان روابط عمومی و سایر انجمن‌های مرتبط آزاد است و نیازی به ثبت‌نام ندارد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *